Juhatus

Juhatus

 

Jüri Mäemat juhatuse esimees, Pelgulinna Gümnaasiumi kunstiõpetaja

tel. 051 02 134,            Jyri.Maemat@mail.ee

Liia Jung         juhatuse liige, Tallinna Ühisgümnaasiumi kunstiõpetaja,

tel.05254995,   Liia43@hotmail.com

Tiiu Esnar       juhatuse liige, Pelgulinna Gümnaasiumi kunstiõpetaja

                                                esnar.esnar@mail.ee

Anu Tuulmetsjuhatuse liige, TPÜ, Tallinna Saksa Gümnaasiumi kunstiõpetaja,

telef. 056626696, tuulmets@tpu.ee

Jane Siimso    juhatuse liige

 

Volikogu

 

Riina NoorHarjumaa

Reet Eller – Hiiumaa

Tanja AnnikoViljandi

Eve KärnerTartu

Anne KüttJõgeva

Kille KruuvLääne- Virumaa

Anu MaalustRaplamaa

Katrin VaherSaaremaa

Helle SaueTartumaa

Siim Prank – Läänemaa

Hedi jJürgenJärvamaa

Juta Mere - Pärnumaa

 

 

Kunstihariduse Ühingu juhatus on registreeritud 17.02.2000

 

 

  EKSPERDID:

 

Kunstihariduse Ühingu eksperdid-esindajad

vanemõpetaja ametijärgu taotlemisel maakondades.

 

Harjumaa………………….Riina Noor - Lagedi Põhikool

Hiiumaa…………………...Reet Eller – Käina Gümnaasium

Ida-Virumaa, Narva……….Mati Rautso - Jõhvi Kunstikool

Jõgevamaa………………...Anne Kütt - Jõgeva Gümnaasium

Läänemaa………………….Siim Prank - Taebla Gümnaasium

Lääne-Virumaa……............Kille Kruuv - Vaeküla Kool

Põlvamaa………………….Maris Tigas - Põlva Ühisgümnaasium

Pärnumaa, Pärnu linn……...Silvia Nõukas - Pärnu Kunstide Maja

Raplamaa………………….Anu Maalust - Rapla Ühisgümnaaium

Saaremaa…………………..Katrin Vaher - Orissaare Gümnaasium

Tartumaa…………………..Helle Saue - Elva Gümnaasium

Viljandimaa……………….Tatjana Anniko - Viljandi Maagümnaasium

Valgamaa…………………Tiiu Alekõrs - Valga Gümnaasium

Võrumaa………………….Aire Perk - Võru I Põhikool

Tartu………………………Eve Kärner - Tartu Kunstigümnaaium

Tallinn…………………….Reet Võrk - Tallinna Saksa Gümnaasium

 

 

Kunstihariduse Ühingu poolt on volitatud osalema Riikliku Eksami-ja

Kvalifikatsioonikeskuse Kutsekomisjoni töös

 

Liia Jung- Põhja-Eesti

 

Üllar Sillaots-Lõuna-Eesti

 

 



KUNSTIHARIDUSE ÜHINGU LIIKMED

KUNSTIHARIDUSE ÜHINGU LIIKMED

seisuga 01.oktoober 2004

 

Aaspõllu, Anne

Ader, Eve

Aguraiuja, Anneli

Aleksandrova, Jelena

Alekõrs, Tiiu

Alu, Veronika

Anniko, Tatjana

Annus, Irja

Antson, Malle

Aroson, Mari-Ann

Breideks, Tamara

Eensalu, Ellu

Eero,Leeve

Eller, Reet

Esnar, Tiiu

Grents, Anu

Grünbach, Rein

Haab, Are

Haab, Hülle

Hannilo, Ene

Hinno, Tiina

Hirv, Elmar

Ilves, Merike

Ilves, Pille

Isok, Tiiu

Jaama, Anne

Johanson, Anu

Jung, Liia

Junts, Valve

Juss, Vappu

Jürgen, Hedi

Kaarnamets, Ülle-Kadrin

Kall, Jaanika

Kalmeti, Ave

Kalvik, Silvia

Kask, Eve

Kato, Anne

Koitsalu, Ene

Kokamägi, Eha

Kont, Anne

Kosk, Kalev

Kruusmägi, Agnes

Kruuv, Kille

Kuusik, Mare

Kõiv, Reeli

Kõrv, Siiri

Käosaar, Elle

Kärner, Eve

Kütt, Anne

Kütt,Silli-Mai

Laas, Helle

Lantsova, Veera

Lehtma, Jaana

Lepiksaar, Toomas

Lepla, Kaja

Libe, Kai

Liidja, Marju

Liiv, Erkko

Liivak, Kersti

Linnuste, Ülle

Luiga, Karmen

Lumiste, Tiina,

Lund, Ene

Lutsar, Virve

Lään, Kristiina

Maalust, Anu

Maurer, Lea

Mere, Juta

Merilo, Sirje

Mesilane, Mari

Metstak, Häli

Metstak, Meeli

Millert, Maire

Muinaste, Anne

Murd, Marika

Musting,Alma

Mäemat, Jüri

Mäesalu, Ulvi

Mänd, Heli

Männa, Leelo

Müllerbeck, Meeli

Niinsalu, Marika

Noor, Riina

Nõukas,Silvia

Oks, Jaana

Ostrumova, Margarita

Paju, Maie

Pajula, Anne

Palginõmm, Malle

Peever, Aime

Perk, Aire

Piiliste, Aksella

Piisang, Eda

Pilliroog, Pille

Pleesi, Andres

Prank, Siim

Preideks, Damara

Puur, Anniki

Põdra, Eliko

Pällo, Tiia

Pärtel, Anne

Randjärv-Berlokko, Saima

Raudsepp Indrek

Raudsepp, Inge

Rautso, Aira

Rautso, Mati

Roosild, Anu

Runing, Ene

Saag-Pilt, Piret

Salumaa, Jelena

Sarapuu, Heli

Saue, Helle

Schmidt, Lembi

Sidorenko, Tatjana

Siider, Malle

Sillaots, Üllar

Sillaots-Meos, Tiina

Soans-Laanpere, Juta

Soitu, Ülle

Soomets, Annika

Soone, Marika

Soop, Elle

Suur, Vaike

Sõdur, Larissa

Švetsova, Natalja

Talve, Tõnu

Tamm, Erna

Teesaar, Eve

Tegova, Enn

Term, Ilona

Tiivel, Henn

Tooming, Marju

Trampärk, Tiina

Treibold, Tiina

Treimann, Valve

Tuulmets,Anu

Tõnisson, Leo

Tõns, Maiju

Tähnas, Siiri

Unga, Maret

Vaher, Katrin

Vahter, Edna

Vahter, Kai

Valdov, Eevi

Vali, Tiia

Valvik, Eve

Verpson, Darja

Vester, Reet

Vetemaa, Eve

Viidalepp, Imme

Viitmaa, Olev

Volens, Vilja

Voog, Helen

Võrk, Reet